• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tuunng

Status
Temë e mbyllur.

Rock'erka

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 20, 2010
Postime
95
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë/Gjilan
Tung krejtve....po vii edhe un n'mesiin e juvee..nashta s'ju pengoj.....edhe po menoj qe kemii me kaluu miirr ktuu me juve.....per ma shum info:p njoftohum gjatt temave.....
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Tuunng

mire se vjen dhe kalofsh sa me bukur ne forum...-shok-
 

Adi

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 21, 2010
Postime
5
Pikët
0
Përgjigje e: Tuunng

Pershendetje Rock'erka... flm qeme ftove e mire se te gjeta..
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Tuunng

Mire se erdhe Rock'erka kalofsh sa me mire midis nesh.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Tuunng

Tung krejtve....po vii edhe un n'mesiin e juvee..nashta s'ju pengoj.....edhe po menoj qe kemii me kaluu miirr ktuu me juve.....per ma shum info:p njoftohum gjatt temave.....
Mire se erdhe HAVERIC :p kalofsh bukur ne forumin ton :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top