• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tyra Banks shkruan novelë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tyra Banks ka shkruar novelën e parë të saj, të titulluar “Modelland”.


Libri është lansimi i parë i marrëveshjes trepjesëshe me shtëpinë botuese ‘Random House’, raporton People.

Është për të gjitha vajzat dhe djemtë të cilët dëshirojnë më shumë fantazi në jetët e tyre… dhe egërsi dhe magji, romancë dhe aventura të mistershme, të çmendura dhe të tërbuara, dhe po, ca rreziqe po ashtu”, ka shkruar në faqen e saj zyrtare producentja e spektaklit America’s Next Top Model.

Detajet e plota ose data e publikimit të librit ende nuk është zbuluar.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top