• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

U bë baba në moshën 94 vjeçare

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaRamjeet Raghav është plak vital, i cili përveç se zgjohet çdo mëngjes në orën 6 dhe merret me hapjen e kanaleve dhe punon tokën për ta ushqyer familjen, mund ta kënaqë bashkëshorten e tij 50 vjeçare edhe nga tri, katër herë brenda nate.
Megjithatë, Ramjeet nuk është vetëm një hamshor i eksituar, por një baba i kujdesshëm si dhe bashkëshort i mirë i cili fiton rreth 15 euro në ditë për t’ia përmbushur të gjitha dëshirat bashkëshortes dhe fëmijës të tij tash për tash të vetëm.

Aq shumë e gëzoi fakti se është bërë prind sa që merr me vete familjen edhe gjatë kohës kur punon në ara për të kaluar më shumë kohë me ta pasi punon deri në nëntë orë në ditë. Pas gjashtë muajsh Ramjeet dhe bashkëshortja po përpiqen ta shtojnë familjen e tyre prapë.

“Jam i shëndoshë kokërr dhe kënaqem duke bërë dashuri me gruan time. Mendoj se është shumë me rëndësi se gruaja e burri duhet të kenë marrëdhënie rregullisht. Kur e kërkon bashkëshortja, mund të bëjë dashuri tërë natën, por tash më shumë po kujdesemi për nevojat e fëmijës”, thotë ky plak 94 vjeçar.

Bashkëshortja e tij thotë: “Aspak nuk më duket plak. Në shtrat është si 25 vjeçar. Bile edhe më i mirë pasi mund të qëndrojë tërë natën. Përpos kësaj është edhe një prind shumë i mirë”.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: U bë baba në moshën 94 vjeçare

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=WVcRZ5Co_5o&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=WVcRZ5Co_5o&feature=player_embedded
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: U bë baba në moshën 94 vjeçare

e po ja ky hamoshor qe i thon ja ka rradhit femin ne moshen 94 vjec

-pff- cdo dite e me shum jan duke u hallakat pleqt po he ...
 
Top