• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

U be kohe qe...

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: U be kohe qe...

u be koh qe nuk kam fol me shoqen time :(
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: U be kohe qe...

u be kohe qe po e pres ......................
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: U be kohe qe...

u be kohe qe plaget e djeshme me vrasin shume :(
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: U be kohe qe...

U be koh qe jam fiksu mas ktyre kongve

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=WOKI_tIBWVI&ob=av2e"]YouTube- Christina Aguilera - You Lost Me


[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ZvogXdrOx8o"]YouTube- A Chi Mi Dice dei Blue (testo Tiziano Ferro)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: U be kohe qe...

U be kohe qe nuk me ke shkruar...................
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: U be kohe qe...

U be kohe qe nuk kam akuar shoqerin time
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: U be kohe qe...

u ben kohe qe nuk gjej patrioten time on..
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: U be kohe qe...

Marss nga cila ane e shqiperis je ti
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: U be kohe qe...

a jo thash se mos ishe nga jugu se menova se mos gjeta ndonje patriot dhe ne kete forum
 
Top