• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

U martuan Teuta dhe Blero

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktorja Teuta Krasniqi dhe këngëtari Blero Muharemi janë kurorëzuar mbrëmë (e diel, 12 shtator) në një restorant në periferi të Prishtinës.


Në dasmën e çiftit kanë qenë të pranishëm rreth 300 mysafirë, ndërsa për argëtimin e tyre është përkujdesur grupi “Latino Band” dhe këngëtari i njohur Labinot Tahiri.

Çifti është në lidhje disavjeçare dhe kanë një vajzë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top