• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

U merzita vetem!!!

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Per ata qe merziten kur jane vetem ne forum!

O forumista! Po ju flini me pulat ore? (per ata qe hyn ne oret e vona ose si pjekin oraret e hapa kete teme se lexova dicka diku)

U merzita vetem.....jep nje arsye ;)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: U merzita vetem!!!

....Nuk merzitem Vetem.... (ska teme tjeter e postova ketu)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: U merzita vetem!!!

dite e diel sot ...pff( dite e merzitshme)
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,263
Pikët
113
Përgjigje e: U merzita vetem!!!

Une po laj leveret, nuk kam arsye te merzitem .

RRofte lavatricja :D
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: U merzita vetem!!!

Beaute, ti je merzitur duke ndenjur vetem sepse nuk kishe cfare te beje. Po te tregoje qe ne fillim jam i sigurt qe antaret e forumit do te kishin dhene ndonje pune per te bere. :D
 
Top