• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

U shpërblye për përshkrimin më të keq të dashurisë në libër

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaAutori i romanit “The Shape of Her” (Forma e saj), Rowan Somerville fitoi shpërblimin për përshkrimin më të keq të aktit seksual në libër.
Jurinë e “impresionoi” sidomos pjesa e librit në të cilën ai krahason bërjen e dashurisë me insektologun i cili e gjen gjinkallën e rrallë. Ky shpërblim ndahet çdo vit për përshkrimin e pashije të seksit në letërsinë moderne, shkruan “Fox”.

Somerville “fitoren” e përjetoi shumë mirë.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: U shpërblye për përshkrimin më të keq të dashurisë në libër

:D Jam i sigurt qe shume te tjere mund tja marin titullin ketij onglezit.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: U shpërblye për përshkrimin më të keq të dashurisë në libër

dbh me duket se e paske inat :p mos je gje ne rradhe?
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: U shpërblye për përshkrimin më të keq të dashurisë në libër

i lumte qe ka mundur te pershkruaj aktin seksual ne menyre te tille sa te marre nje cmim per kete :)
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: U shpërblye për përshkrimin më të keq të dashurisë në libër

Lum edhe e dashura e tij per rromanticitetin e te dashurit dhe pershkrimit qe i ben dashuris. :D
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: U shpërblye për përshkrimin më të keq të dashurisë në libër

dbh me duket se e paske inat :p mos je gje ne rradhe?
Ncuq, une nuk e pershkruaj hic, ose e perjetoj ose hic fare! :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: U shpërblye për përshkrimin më të keq të dashurisë në libër

Ncuq, une nuk e pershkruaj hic, ose e perjetoj ose hic fare! :D

po ta kishe pershkruar do kishe marrur çmim ;)) se dhe ne pergjigjen nr-1 ishe i sigurt qe tjeret ja marrin ne kthese :D klm
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: U shpërblye për përshkrimin më të keq të dashurisë në libër

po ta kishe pershkruar do kishe marrur çmim ;)) se dhe ne pergjigjen nr-1 ishe i sigurt qe tjeret ja marrin ne kthese :D klm
Une nuk jam te tjeret. :p

Cmimin mund te ma japi vetem kush do me lexoj. :D
 
Top