• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

U vonova po me ne fund erdha .....

Status
Temë e mbyllur.

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: U vonova po me ne fund erdha .....

Mire se na erdhe Helen Of Troy,kalofsh mire me ne.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,395
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: U vonova po me ne fund erdha .....

Helen of Troy Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: U vonova po me ne fund erdha .....

Mire se erdhem te dyja ne kete forum. :p
Ja kalofsh mire!
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: U vonova po me ne fund erdha .....

Mire se te gjeta e mire se me gjete
faleminderit mia...
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: U vonova po me ne fund erdha .....

Mire se erdhe, dhe ja kalofsh sa me bukur ne forum...
 

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden
Përgjigje e: U vonova po me ne fund erdha .....

Mire se erdhe ja kalofsh sa me bukur midis nesh :)
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: U vonova po me ne fund erdha .....

Jeni shume te embel te gjithe ju falenderoj shume.....
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: U vonova po me ne fund erdha .....

HELEN OF TROY mir se na erdhe :) kalofsh sa me bukur mes nesh :)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: U vonova po me ne fund erdha .....

Mire se erdhe Helena e brrakes ``perqafim``

Besoj se do kalojme shkelqyshem ktu-shok-

Te pershendes me kte kenge ;)

[YOUTUBE]LmH3bktdxHQ[/YOUTUBE]
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: U vonova po me ne fund erdha .....

Dhe ketu me?
Mire se erdhe.
 

Era

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: U vonova po me ne fund erdha .....

Mire se erdhe!!!
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: U vonova po me ne fund erdha .....

Dhe ketu me?
Mire se erdhe.
hhaha po ti spaske pune tjeter me ahhaha nga mbrapa me ndjek do mi maresh te gjithe fantas edhe ketu
me je bere si burri i mamase

belle_vie,Era,,RoMaNiSTI,CarpeDiem,Jeta
ju falenderoj brenda nga zemra ime te gjithe ju per kete pritje te ngrohte..
schatz vetem ti ma di mydene mua ``Bej_dy_pompa``ajde e ndezim nje
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: U vonova po me ne fund erdha .....

Mire se erdhe, kalofsh sa me mire ne forum!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top