• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Udhëto dhe zbulo Shqipërinë

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,810
Pikët
113
Vendndodhja
TANI KUJDESU PËR SHËNDETIN TËND, MË PAS UDHËTO DHE ZBULO SHQIPËRINË
Edhe pak durim e përkushtim dhe kur të shërohet atdheu le ti bëjmë pushimet këtu. Alpet, bregdeti, pyjet, lumenjtë, historia, kulinaria po na presin dhe ne duhet të ndihmojmë të gjithë bashkarisht biznesin dhe turizmin vendas. Ndiqni videon promovuese të @activeAlbania dhe ndërkohë mos harro: shëndeti i pari, më pas pushimet dhe aventurat!
Faleminderit Blerina Ago dhe ekipi yt i palodhur i promovimit!

 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,159
Pikët
113
TANI KUJDESU PËR SHËNDETIN TËND, MË PAS UDHËTO DHE ZBULO SHQIPËRINË
Edhe pak durim e përkushtim dhe kur të shërohet atdheu le ti bëjmë pushimet këtu. Alpet, bregdeti, pyjet, lumenjtë, historia, kulinaria po na presin dhe ne duhet të ndihmojmë të gjithë bashkarisht biznesin dhe turizmin vendas. Ndiqni videon promovuese të @activeAlbania dhe ndërkohë mos harro: shëndeti i pari, më pas pushimet dhe aventurat!
Faleminderit Blerina Ago dhe ekipi yt i palodhur i promovimit!

Sa shume prezantim ne kaq pak sekonda.

Video perfekte ne gjitha aspektet.
 

al74

V.I.P
Anëtar
Dec 30, 2017
Postime
3,543
Pikët
63
Hidhini nje sy ne Instagram "pajtim_vranici "
Nuk di ne Jane te lejueshme keto reklama po meqe behet fjale per bukurite natyrore te Shqiperise mund te zbuloni udhetime interesante.
 
Top