• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Udhëto dhe zbulo Shqipërinë

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Mua po me drejtohesh Sys? Une nuk di te qurravitem, perkundrazi, diku neper forum kam thene qe ndihem me fat qe pata mundeisne te kthehem ne vendlindje.
Ke shume fat dhe boi ne foto rruges per Permet ose Poliqan.
Mos i mer gjerat personale,se nuk ju drejtova juve.
AproPO....po me zete gjumi e...PALLAKUQI KRISTIANO ose 35 GOL i SEZONIT.
U zgjova.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,939
Pikët
113
Vendndodhja
Udhetim i mrekullushem ne zonen e Tepelenes , Laberise ,Peshtan - Bençe - Lekdush - Progonat - Gusmar - Rexhine - Nivice - Kuç - Çorraj - Borsh - Himare & ne Gadishullin e Karaburunit Gjiri Grames - Trapi Nezhajve . Vlore. Albania 🇦🇱
Credits : Dorian Zanaliu
Eno Cucllari
Fation Plaku

 

gesti_7

Super Anëtar
Anëtar
Jul 1, 2014
Postime
299
Pikët
43
Kam udhetuar me punen qe kam pasur gati gjithe qytetet e Shqiperise (pervec Tropojes, Ersekes dhe Leskovikut) dhe kam kujtimet me te bukura nga ajo periudhe. Qytetet, shumicen nuk i kemi te bukura por ne cdo qytet jam kenaqur pa mase. Diku mikpritja dhe njerezit, diku ushqimi, diku vet qyteti dhe gjithmone kam dashur te kthehem perseri ne cdo qytet.
Kemi nje vend te mrekullueshem por qe nuk dime ta menaxhojme. 😞
 
Top