• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

UFC: McGregor-Nurmagomedov

Ghostrider

V.I.P
Anëtar
Jul 5, 2019
Postime
3,517
Pikët
113
Të tregoja direkt faqen që ka linkun po s ka gjë se do ta sjell un për pak
 
  • Like
Reactions: Rex

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,156
Pikët
113
Le krejt shoku se po e shoh se e kam veshtire me qendru pa gjum edhe kater minuta e lere kater ore.

Thanks anyway.
 
Top