• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 16

  Rex

  gjitholog
  • Postime
   14,148
  • Rezultati i reagimit
   1,232
  • Pikët
   113
 • 13

  AAO

  Against All Odds
  • Postime
   5,218
  • Rezultati i reagimit
   446
  • Pikët
   83
 • 7

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,383
  • Rezultati i reagimit
   2,963
  • Pikët
   113
 • 7

  Ghostrider

  V.I.P
  • Postime
   3,514
  • Rezultati i reagimit
   2,652
  • Pikët
   113
 • 5

  Kurt

  ———>
  • Postime
   6,685
  • Rezultati i reagimit
   1,824
  • Pikët
   113
 • 4

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   9,560
  • Rezultati i reagimit
   1,723
  • Pikët
   113
 • 3

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,655
  • Rezultati i reagimit
   110
  • Pikët
   0
 • 2

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   31,548
  • Rezultati i reagimit
   4,091
  • Pikët
   113
 • 2

  derjansi

  V.I.P
  • Postime
   5,411
  • Rezultati i reagimit
   87
  • Pikët
   48
 • 2

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   16,834
  • Rezultati i reagimit
   1,025
  • Pikët
   113
 • 2

  ricky_ch

  *************
  • Postime
   531
  • Rezultati i reagimit
   137
  • Pikët
   43
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   8,805
  • Rezultati i reagimit
   3,127
  • Pikët
   113
 • 1

  Golden_Boy

  . From Diku!
  • Postime
   3,269
  • Rezultati i reagimit
   821
  • Pikët
   113
 • 1

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,582
  • Rezultati i reagimit
   2,093
  • Pikët
   113
 • 1

  par

  • Postime
   6,165
  • Rezultati i reagimit
   1,607
  • Pikët
   113
 • 1

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   5,111
  • Rezultati i reagimit
   2,877
  • Pikët
   113
 • Top