• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Uhhhh sa e Lumtur jam...

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
SI CDO NJERI NUK JEMI JO VETEM TE NERVOZUAR TE TRISHTUAR POR KEMI DHE MOMENTE FRAGMENTE LUMTURIE,PER DICKA QE NA KAN THEN KEMI MARR OSE DHE PER DISA FJAL TE EMBLA TE LEXUARA NE SMS MSN ETJ .NA TREGONI DHE JU PSE JENI TE LUMTUR SOT ?``7``

 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Uhhhh sa e Lumtur jam...

Un sot jam e lumtur se e kalova pasditen me shoqen e zemres jemi kenaq...
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Uhhhh sa e Lumtur jam...

jam i lumtur sepse, mu rikthye ajo qe doja.
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Uhhhh sa e Lumtur jam...

gezohem per ty Arisss... :D
 

Bubbles

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 22, 2010
Postime
2
Pikët
0
Titulli: Uhhhh sa e Lumtur jam...

LOL...

sometimes happiness is a blessing, but normally it is a conquest
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Uhhhh sa e Lumtur jam...

hahhahaha me bohet qejfi Une Sot no Gezime Sme ka Lumturu AS i gjo u be rreth nje muaj qe ska ndonje gje qe te me Lumturoje me duket se tersi qe me kapi ne 2009 SMe ka leshuar Akoma :(
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Uhhhh sa e Lumtur jam...

belle_vie po si more gjerat me pak te qeshur nuk te kalojne kurre kete ta kesh nga une ;)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Uhhhh sa e Lumtur jam...

uhh sa i lumtur jam qe erdhi marsi :p
 

Fatjoni

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
34
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Uhhhh sa e Lumtur jam...

ooooo sa qef me marr rrogen sot :D:D:D:D na jane tha i cik xhepat na duhen lek :D:D
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Uhhhh sa e Lumtur jam...

Ufff sa qejf, do shkoje tek bankomati te terheq ca leke! :p
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Uhhhh sa e Lumtur jam...

``gang``yay...qe do ti boshatis kuleten Cold_Fusion
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Uhhhh sa e Lumtur jam...

Dje dhe sot ndihem vertet shume e lumtur,e kenaqur me mundesine qe me eshte ofruar ! Tashme jam vertet e bindur qe nese e deshiron dicka me ngulm edhe lufton per te patjeter qe mund ta arrish pa tu dukur utopike :)!
 
Top