• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Unë pyes kush të dojë përgjigjet.

Status
Temë e mbyllur.

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
52,827
Pikët
113
Si jeni me shëndet? :p

P.s. duhet një presje aty te titulli, kush mundet le ta vërë se harrova. :p
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
3,069
Pikët
113
te dyja, edhe kur flitet nje gjuhe tjeter nderkohe qe je ne nje forum pikerisht per te folur ne gjuhen qe te mungon, por kulmi eshte qe edhe pse shkruajne ne nje gjuhe tjeter atehere shkruaje mire dreqi e mori se na hapet barkun :p
Eshte vape tek ju?
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
30,518
Pikët
113
Jo nuk kam uri

A ka ndikuar ne ndonje forme personale tek ju shikimi i gjerave dhe jetes ne pergjithesi ... KY rasti I virusit?
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
3,069
Pikët
113
Po, si fillim me duhet nje shtepi me toke shume, qe te kem cfare te mbjell ne raste me te veshtira, te mbetem gjall
Ju keni reflektuar ?
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
30,518
Pikët
113
Disi... sa me larg njerezve aq me mire .

Ku do doje te ishe tani ?
 
Status
Temë e mbyllur.
Top