• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Unë pyes kush të dojë përgjigjet.

Status
Temë e mbyllur.

Free`dahhh

Ça do?
Anëtar
Jan 31, 2020
Postime
642
Pikët
93
Nuk jam ketu per qellime te tilla.


E kishe menduar qe do qendroje kaq shume vite ne forum?
 

kalistro

Super Anëtar
Anëtar
Mar 19, 2020
Postime
109
Pikët
28
Vendndodhja
Center of a Supernova
Ka qene shprehje ne BIg Brother ka qene POli dhe Ina dhe doli shprehja "ku Poli" sa here e kerkonte Ina neper shtepi thoshte ate shprehje ! Gjysem dite ne pune gjysem ne karantine!

Ke qene ndonjehere?
 
Status
Temë e mbyllur.
Top