• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Unaza e Madhe

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
4,767
Pikët
113
Eshte projekt i madh Pjer....e don nje fare kohe te mire bashke me tere prb qe ka hasur dhe eshte perballur ky projekt.. por ti thuaj bravo Edit dhe kur mendon se kush do ta qarkulloje lart e poshte ca legena qe nuk ju eshte mbyllur goja non stop per te ... une them qe te jua heqi lejen e qarkullimit ose ti taksoje.😆
e di qe eshte projekt i madh, se kam folur ne tregimet e mia, per shume gjera aty,
hidhu tek rubrika ; Letersia shqiptare,
 
Top