• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Underground Guide to Warrior Fitness by Ross Enamait

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
646
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco


Easy-to-read.

Absolutely chokka with bodyweight exercises. Loads upon loads. With photos.

Loads of routines. Loads.

Hardly any gym equipment needed.

Effective stretching advice.

Unbeatable balance training.

Very useful mental advice in staying determined and persistent.

Created for overall strength combative athletes (Boxers, wrestlers, Martial artists, etc.)

Easy-to-understand dietary advice.

This book WILL DEFINITELY make your muscles burn.
"I did pass the black belt test (5.5 hours, full contact fighting, wind sprints all day, obstacle courses, non-stop abuse) on my feet thanks to this book. I haven't trained as intensely since then" -Grant Fritche

Code:
http://hotfile.com/dl/24806956/eb53841/Fitness_Warrior.pdf.html
 
Top