• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Une jam:

Status
Temë e mbyllur.

denis

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
9
Pikët
0
Unne quhem Denis
Mbiemri: Bekaj
Mosha: 22 vjec
Une jam antar i ri ne kete forum
`thankyou`
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,412
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Une jam:

Mire se erdhe Denis dhe kalofsh sa me bukur !
 

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Përgjigje e: Une jam:

M.erdhe...
:)))
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,125
Pikët
113
Përgjigje e: Une jam:

Mire se erdhe:)
 

denis

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
9
Pikët
0
Përgjigje e: Une jam:

faleminderit per te gjithe
 

denis

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
9
Pikët
0
Përgjigje e: Une jam:

mire se u gjeta besoj se do te kaloj mire ne kete forum
 
Status
Temë e mbyllur.
Top