• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Urgjente

Status
Temë e mbyllur.

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
E keni lexuar librin Nete te nxehta ne Berlin...
Ne qoftese po mund te me thoni autorin?
`thankyou`
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Urgjente

me vjen keq nuk e kam lexu nuk te ndihmoj dot ....:(

ps:lol e hapa shpejsht e shpejte temen se me trembe thash cka u bo ktu tani ...::p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Urgjente

Nuk del gje me kete titull , shume i zakonshem , per çfare flet libri ? :O :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Urgjente

lol po Berlini eshte i ftohet me gjithe ato 40 % gjermon sa i kan ngel :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Urgjente

Nete te nxehta ne Berlin.. apo Valë të nxehta ne Berlin ? nqs eshte ky i fundit autori eshte Dimfna Kysak.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Urgjente

Nuk del gje me kete titull , shume i zakonshem , per çfare flet libri ? :O :p
Po pra nuk e gjej as ne internet...eshte shume i vjeter..flet per luften dhe historine e dy te rinjve qe dashurohen...ne Berlin..Po ma ka keshilluar nje shoqja mamit (50 vj kjo) qe e lexonte fshehurazi dhe i kishte mbetur shume ne mendje.."Ta lexoj njehere- thashe- se u bera kurioze." :)..
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Urgjente

me vjen keq nuk e kam lexu nuk te ndihmoj dot ....:(

ps:lol e hapa shpejsht e shpejte temen se me trembe thash cka u bo ktu tani ...::p
Puffe mi dreq po po te mos shkruaja urgjente une aty, s'kishe per ta hap fare ti...-go-
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Urgjente

Nete te nxehta ne Berlin.. apo Valë të nxehta ne Berlin ? nqs eshte ky i fundit autori eshte Dimfna Kysak.
:D...Nuk e di po ky duhet te jete...prit te kontaktoj teten qe me dha titullin :p..`thankyou`
 
Status
Temë e mbyllur.
Top