• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vështrim mbi Çamëri

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
17,301
Pikët
113
Mirmengjes une jam shpirt i lire dhe jo vetem mbi camerine po kudo qe flitet shqip sepse kemi gjuhe te embel si tha Naimi i madhe Gjuha jone sa mire ...sa e embel e sa e dlire
Bej nje fluturim ne ishullin samos, athere,...
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
8,746
Pikët
113
Edlin, po deshe vazhdo me ato pershkrimet e vizites ne Cameri se jane interesante.
Sa të mundem do vazhdoj....
Aty vërtet kalon kufirin por kur ndodhesh në vend të duket se është një vazhdim i Shqipërisë...
Në 80% të rasteve s'ke nevojë për gjuhë të huaj...
 
  • Like
Reactions: Rex

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
8,746
Pikët
113
Ktu ne Vole, ishte e madhe, para ca vjetesh, kur i pyesja varkart, alvanos?

Oqi, ata arvanites,..:p
Volen e pashe vjet.... Para se të nisesha po pija një kafe me një xhaje në Vlorë.
E ke parë Volën, më thotë...
Jo i them....
Epo s'ke parë gjë hiç më tha...
Vajta... kishte të drejtë
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
8,746
Pikët
113
Arpica.... Në dalje të fshatit ka një ballkon mbi det që vështron Volën drejt veriut...

 
Anëtar
Feb 29, 2012
Postime
4,894
Pikët
83
Falemnderit Edlin qe na i sjell. Veçse mua me kelcasin damaret e kokes kur mendoj se ato troje te bekuara jane grabitur e gjenden matan kufirit tone ...
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
8,746
Pikët
113
Falemnderit Edlin qe na i sjell. Veçse mua me kelcasin damaret e kokes kur mendoj se ato troje te bekuara jane grabitur e gjenden matan kufirit tone ...
Po të shkosh aty nuk do t'a kuptosh.... Vetëm po ngrite kokën e sheh flamurin...
 
Top