• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vajza e Cher, prej sot ligjërisht burrë

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer


Prej sot Chastity Sun Bono, vajza e aktores dhe këngëtare Cher,e njohur më tepër si Chaz, është zyrtarisht një burrë.
Duke cituar burime të faqes amerikane TMZ, një gjykatë kaliforniane ka njohur vlefshmërinë e dokumentave mjekësore të prezantuara në mars, nga vajza e ciftit të famshëm Sonny Bono dhe Cher.

Chast, 41 vjec kreu një ndërhyrje kirurgjikale shumë delikate vitin e shkuar duke ndryshuar seksin, por burokracia kishte penguar deri më sot ligjshmërinë e ndryshimit të saj.

Homoseksualitetin, Chast, e deklaroi që në vitin 1990, duke marrë shumë reagime kundër.

 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Vajza e Cher, prej sot ligjërisht burrë

jaa loool ska mbet sot per tu cudit hicccccc mire qe e paska pranu
 
Top