• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vajza trevjeçarja bën tatuazhe

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ruby Dickinson (3 vjeçare) është zyrtarisht mjeshtrja më e vogël e tatuazheve në botë, ndërsa profesionin e ka mësuar nga i ati, Blane (36 vjeçar), i cili punon në një studio tatuazhi në Wales.


Blane ka blerë një aparat të vogël pistoletë për të vizatuar tatuazhet, që është me dizajn special për “duar të vogla”.Ruby aparatin e parë për tatuazhe do ta marrë si dhuratë në ditëlindjen e katërt.

Ruby mezi pret të marr aparatin e tatuazheve. Ajo dëshiron të bëhet mjeshtre e tatuazheve”, tha babai i saj.

Ajo mëson këtë art çdo ditë pasi kthehet nga çerdhja, ndërsa në sallonin e babait ka edhe lodrën me të cilën mëson si të bëjë tatuazhe. Siç thotë Blane, Ruby tashmë është në gjendje të vizatojë merimangën.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Vajza trevjeçarja bën tatuazhe

o non o non u prish dunjaja :p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Vajza trevjeçarja bën tatuazhe

mah lejeni te rritet si te gjith te tjert..
 
Top