• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vajza-ujk në Tajlandë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113

Nofka e saj është “vajza-ujk” ose “fytyrë-majmun”.
11-vjeçarja nga Tajlanda është shpallur ditën e sotme si vajza më leshtore në botë.
Supatra Sasuphan gjithmonë ka qenë objekt talljeje në shkollë, por rekordi Guiness e ka bërë shumë të famshme tashmë.
“Jam shumë e lumtur për rekordin Guiness! Njerëzit bëjnë shumë gjëra për ta arritur, ndërsa unë vetëm sa iu përgjigja disa pyetjeve”, u shpreh Supatra.
11-vjeçarja vuan nga sindroma Ambra, sindromë e cila ka prekur 50 persona gjithsej që nga Mesjeta. Më parë, njerëzit me këtë sindromë quheshin “njeri-ujk”.
Tajlandezja ka qime të holla në fytyrë, veshë, krahë, kurriz dhe këmbë. Ajo është trajtuar me lazer, por terapia nuk ka bërë efekt.

Autori : Bota Sot
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Vajza-ujk në Tajlandë

Ne keto raste nuk di te ndjehesh me fat se je ne guiness apo pa fat se te tallin te tjeret...
 

Ghost

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 28, 2011
Postime
8
Pikët
0
Përgjigje e: Vajza-ujk në Tajlandë

Me aq sa di une, me duket se ekzistojne edhe gersheret, brisqet...:D Nuk eshte e thene qe duhet te rri patjeter me gjithe ato qime ne fytyre. E di qe do dallohej, po gjithsesi mendoj se do dukej pak me bukur se keshtu...
 

Poshnjari

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
652
Pikët
63
Përgjigje e: Vajza-ujk në Tajlandë

Me aq sa di une, me duket se ekzistojne edhe gersheret, brisqet...:D Nuk eshte e thene qe duhet te rri patjeter me gjithe ato qime ne fytyre. E di qe do dallohej, po gjithsesi mendoj se do dukej pak me bukur se keshtu...
Lol nuk e kupone? Vetem per tu futur ne gines behet e gjithe loja -bla-
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Vajza-ujk në Tajlandë

GLADJOLA sexi jetojne me kete fatkeqesi po ske cti besh
kur i ndane keto na rane
-pis- pucccc shume
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,210
Pikët
83
Përgjigje e: Vajza-ujk në Tajlandë

Gjynah.
 
Top