• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Valbona Mema nuk harron

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Thuhet se Valbona Mema ësht
ë gjithë ditën e zën me program të ngjeshur dhe nëse e sheh, një pjesë* të mirë të kohës e kalon me makinë duke udhëtuar.


Valbona Memaka një makinë të re dhe të bukur të vetën,makina është nëngjyrë gri.

Është shumë shofere e kujdesshme, respekton me përpikmëri rregullat e qarkullimit rrugor dhe ajo që nuk harron asnjëherë të bëjë është të vendosë rripin e sigurimit.

Nuk mund ta nisë dot makinën pa të, kështu edhe me forcat rrugore të policisë nuk ka probleme. Ja tek e shohim këngëtarem Valbona Mema në automjetin e saj të preferuar teksa i buzëqesh paparacit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top