• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vallë ku është?... Fitues kasneci.

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
21,635
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
21,635
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Vallë ku është?... Fitues kasneci.

shembull 1.

Blerimi ta zëmë shkruan:

Vallë ku gjendet Bekimi?


(lexuesit nxitojnë për ta bërë lajmërimin duke i shkruar në privat Bekimit)
 

Attachments

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
21,635
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Vallë ku është?... Fitues kasneci.

shembulli 2.

Po i përgjigjem ftesës

Tash Bekimi përgjigjet:

Po i përgjigjem ftesës që më është bërë ( mund të shkruhet nga Blerimi ) për ç'gjë jam njoftuar nga Agroni.

( me këtë rast Agroni fiton një pikë, ndërsa Bekimi shkruan dicka argëtuese )
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
21,635
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Vallë ku është?... Fitues kasneci.

po fillojmë me lojën.

Vallë ku është schatz?

( lajmërojeni sa më shpejt në privat)
 
Top