• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Valoni: Mirë që është ndarë Seldi nga Domi

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Ish-banori i Big Brother Albania 3, Valon Xhukolli, nuk e la pa e prekur çështjen e ‘nxehtë’ të ditëve të fundit, ndarjen e Seldit dhe Domenikës, gjë për të cilën ai ka thënë se Seldi ka marrë vendimin e drejtë nëse Domenika e abortoi fëmiun e tyre.
Valoni thotë se nuk ka parë ndonjë sjellje apo ndonjë indikacion për homoseksualizëm te Seldi dhe mendoi se lidhja e tyre ishte serioze. Ai shprehet se Domenikën e njeh si vajzë të sinqertë. Valoni u shpreh edhe për Sinan Hoxhën, të cilin thotë se e njeh edhe si këngëtar edhe si person dhe prandaj ai nuk mund t’u besonte pohimeve të Domit.

“Mund të ketë qenë shtatëzënë Domi, për aq kohë të gjatë sa bashkëjetuan ata si brenda ashtu edhe jashtë. Duke i marrë parasysh kushtet që kishim brenda dhe 1 prilli u duk si i vërtetë, nuk dyshoj aspak, dhe në qoftë se e ka bërë atë gjë Domenika, ka pasur të drejtë Seldi që të veprojë në atë mënyrë”, theksoi Valoni për Shekulli
 
Top