• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Valza Bajra rikthen linjat perfekte

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pasi kishte filluar sezoni veror, javë më herët treguam për disa fytyra publike që kishin shtuar disa kilogram më shumë, mes tyre edhe këngëtarja Valza Bajra.


Valza këtë gjë e ka marrë me shumë seriozitet dhe i është futur punës për të sjellë linjat e dëshiruara në vend.

Këngëtarja momentalisht është e impenjuar me punë në Mal të Zi, më saktësisht në Ulqin dhe këtë kohë po e shfrytëzon edhe për pushime.

Këndimi, vallëzimi dhe noti gjatë kohës kur është e lirë nga obligimet kanë bërë që këngëtarja të humbë disa kilogram dhe të vijë në forma të cilat i ka pasur më herët.

Valza akoma nuk ka publikuar ndonjë këngë të re por pasi të mbarojë sezonin veror ajo do të futet në studio për të regjistruar këngën e rradhës me të cilën do të bëhet pjesë e festivalit “Kënga Magjike”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top