• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vanessa Paradis fanse e markës Chanel

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Paradis thotë se ajo ‘pëlqen’ markën Chanel dhe ka shumë respekt për punën e disenjatorit Karl Lagerfield.


Aktorja franceze, e cila ka punuar në shtëpinë franceze të modës si muzë gjatë dy dekadave të kaluara, thotë se ajo ka respekt të madh për këtë markë dhe për kreatorin e saj Karl Lagerfeld dhe për gjithçka që ata bëjnë.

“Sa më shumë i njoh ata aq më shumë e dua Chanel; më shumë e admiroj Karl Lagerfeld dhe çdokënd që punon me të dhe rreth tij, mënyrën se si ai punon, mënyrën si ai flet dhe çfarë bën. Dhe respektin dhe mënyrën se si ai i bën gjërat”, ka thënë Paradis.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top