• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vanity Fair “zhvesh” yjet e botërorit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Kur duhet më shumë se një muaj nga Botërori 2010 i Afrikës së Jugut, revista “Vanity Fair” sjell disa prej yjeve në versionin verë 2010 ku ata kanë vedhur mbathje me flamujt e vendeve të tyre.
Mbathje patriotike për portugezin Cristiano Ronaldo e Samuel Eto’o por edhe për Kaka e Alexandre Pato.

Nuk kalon pa rënë në sy edhe prania e mesfushorit ganez të Interit, Muntari por edhe ajo e sulmuesit të Chelsea, Didier Drogba, i cili vesh fanelën e Bregut të Fildishtë.


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top