• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vatikani “ngel ne klase” “Avatar”

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Kritiket e “Radio Vaticana” “ngelin ne klase” filmin “Avatar”-in te cilin e konsiderojne si shume te realizuar teknologjikisht, por pa emocione te verteta.

“Shume teknologji e mrekullueshme qe te le me goje hapur, por pak emocione te verteta”, theksojne kritiket.

“Filmi u shkel syrin atyre pseudo-doktrinave qe e shnderrojne ekologjine fene e mijevjecarit. Natyra nuk eshte me krijesa qe duhet te mbrohet, por hyjnia qe duhet te adhurohet”, mbeshtet “Radio Vaticana”.
 
Top