• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vazhdoni fjaline...

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
loja esht te vazhdoni nje fjali te krijuar nga antari i mesiperm, thjesht imagjinate e fjalia tregimi vazhdon.. :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Vazhdoni fjaline...

sot bera nje xhiro andej nga blloku po duke kthyer koken pas lol me zune syte MANDIN qe na ishte me nje vajze dhe.....
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Vazhdoni fjaline...

e pra,por çedo qe pash dhe Anen me njerin qe me duket po na e dredh tani para dasmes qe jena pref keq un me chocollaten dhe...
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Vazhdoni fjaline...

sepseme than qe do vish dhe ti krushk po ti the svi se jam me pushime ne san trope dhe
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Vazhdoni fjaline...

..dhe mendova se pupa do ishte nje grua e mire, dhe e respektuar nga cunat e forumit qe e duan dhe e......
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Vazhdoni fjaline...

dhe e respektojn si ç'do vajze e forumit ne pergjithsi...
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Vazhdoni fjaline...

me kalu kohen sa me bukur e qetesi, se perndryshe nuk shtyhet po ky muhabet dhe..
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Vazhdoni fjaline...

.... Une Erdha :p Mire Se Ju Gjeta Dhe...
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Vazhdoni fjaline...

metem sa ne kne dhe spo mbarojm ati qe kena per vete me bo dhe...
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Vazhdoni fjaline...

kusre un do bej petullat me uj..
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Vazhdoni fjaline...

...Ju Po Flisnit Per Petullat Une Po Bej....
 
Top