• Përshëndetje Vizitor!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

Regjistrohu !

Vazhdoni historinë me një fjali

sweet

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 10, 2009
Postime
3
Pikët
0
Vendndodhja
NE HENE ME YJET
Diku ne nje qytet te vogel jetonte nje djale qe quhej Oni..
Nje dite duke shkuar per ne shkolle Onit i zune syte nje vajze qe po ecte rruges...Vajza ishte shume e bukur dhe......

Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,293
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Une e filloj ju vazhdojeni historine..

Dhe onit e beri shume pershtypje , Donte ti filste por nuk kishte guxim ishte hera pare qe e shifte ate vazje , Mendoj se nese .....

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: Une e filloj ju vazhdojeni historine..

...do te ishte me i madh e me pervoje do ta merrte guximin t'í afrohej dhe t'i thoshte sa e bukur qe ishte, por....

Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,293
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.

Mendonte nese vajza do e rrefuzonte dhe ai do ngelej shume i zhgenjyer , edhe pse ate vajze ......

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,224
Pikët
113
Vendndodhja

Kishte kohe qe e mendonte ose e pelqente jasht mase, Nderkoh Oni mer guximin dhe ....

Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,293
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.

Dhe i afrohet vajzes me shume emocione duke e pare ne sy dhe filloj ti thohshte dy fjale o vajze une .....

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,224
Pikët
113
Vendndodhja

Kisha shume deshire ta pija nje kafe me ty ne ka mundesi,Vajzes i shkelqen fytyra dhe e...

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
676
Pikët
0

i thote qe smundem sot sepse kam mesime per te bere sepse kam provim neser,Oni I Thote.......

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
434
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane

onit ja hoqi menjen fare dhe ai i shkreti i afrohet ngadal dhe paf ikin dritat .........:p

Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,293
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.

Oni e kupton vajze dhje i kerkon ta shoqeroj per ne shkolle dhe po e "kopromentonte" per ti dhen edhe nje shanc tjeter , vajze ecte duke menduar dhe deku degjuar onin tek fliste me shume emocion ........

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0

vajza po mendonte me vete: ''gjithmone flet kaq shume ky apo tani duhet te kete siklet qe s'po pushonë!'', ne kete moment Oni i thote......

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
126
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane

Lool Pastaj Ky Djali Me Emrin Oni Nga Bukuria E Vajzes Ra Ne Puset Hahahahaha :p

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0

Pastaj kjo vajza vajti per ti dhen doren onit qe te ngrihej nga puseta:)

Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,293
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.

Por djali ishte shume pesh e rende saqe e terhoqi edhe vjazen pas vetes , brenda ne puset dashur pa dashur u krijua nje situat romantike ai shihte vajzen ne sy dhe mezi mbante te qeshurat por edhe emocionet i shtoheshin ne te njejten kohe dhe zemra i rrihte forte u afrua vajzes akome me shume dhe .....
lol e kam kap keq me kto emocione une :p

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0

nuk arriti dot qellimin e tij pasi u degjua nje ze qe i ofroi ndihme, ishte vellai i Ishes (ketu Oni mesoi emrin e vajzes), kur pa motren me Onin vellai......

o Golden_Boy e paske pershkruar shume bukur momentin, mos ke rene edhe ti ndonjehere ne pusetëë :p hahahaha

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
676
Pikët
0

Vellai Ishte Tironc Dhe I Tha Rri Me Shokun Se Ta boka Yzmetin Mire :p.Kurse Ajo I Thot Do Vi Per Drek Sot Me Kte Shokun..Pastaj ......

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
99
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!

vellai i Ishes i futi nji dru te dyve dhe .....

Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,293
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.

Me vone e kuptoj qe beri gabim dhe i kerkoj falje onit dhe ishes por oni u nervozua aq shume sa qe .....

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0

i tha Kasemit- merre motren tate se as e du hiç ate katundare, e doja vetem me kalu kohen, por meqe.....

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
tirane

por meqe e pranove qe dhe kuptove qe bera gabim po e mbaj dhe per ca kohe motren tate sa te gjej nje me te mire dhe pastaj......