• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vazhdoni historinë me një fjali

Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,235
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Une e filloj ju vazhdojeni historine..

Te siguroj qe do ta le dhe qe nuk do ta bezdis me edhe pse une ate ....
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Une e filloj ju vazhdojeni historine..

por me sa shof jam gabuar rende se une motren tende nuk e dua por........
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Re: Une e filloj ju vazhdojeni historine..

.....Kaq Asgje Me Shum, Por Me Te Vertet Ajo......
 

vajze_labe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2009
Postime
26
Pikët
0
Titulli: Une e filloj ju vazhdojeni historine..

... do ket respektin tim gjithmone, dhe uroj.....
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,235
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Une e filloj ju vazhdojeni historine..

Mua do me nglet ne mednje gjithmon , Si nje njeri I kendshem , ne fakt po mendoj qe shanset per te ....
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
202
Pikët
28
Titulli: Vazhdoni historine me nje fjali

Alb_Lover qe fshihej nga gocat e forumit se iu kishte bere kaq shume premtime...
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
202
Pikët
28
Titulli: Vazhdoni historine me nje fjali

sapo te mbushi banken me disa miljona sepse vajza ne fjale...
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
202
Pikët
28
Titulli: Vazhdoni historine me nje fjali

por Alb_Lover e do kaq shum saqe s'ka qejf qe ti mungoje gje gjate gjithe jetes se saj dhe do qe 6 here ne vit te shkojne me pushime ne...
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Vazhdoni historine me nje fjali

Do e coje ne vende te bukura ,por qe nuk kushtojne disa gjera te vogla ,edhe me dashuri vlejne me shume se pallatet ;)
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
202
Pikët
28
Titulli: Vazhdoni historine me nje fjali

...diku ne nje breg te detit qe te...
 
Top