• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vazhdoni historinë me një fjali

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
49,045
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Vazhdoni historinë me një fjali

Trumcaku i zemres i cili kish ardhur te tulatej ne krahrorin qe pulsonte prej deshires te ................
 
Top