• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 53

  Beaute

  • Postime
   18,256
  • Rezultati i reagimit
   470
  • Pikët
   83
 • 27

  Alb_LoVeR

  Anëtar i ri 38 From LosT In YouR EyeS
  • Postime
   1,559
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 27

  Heily

  • Postime
   333
  • Rezultati i reagimit
   2
  • Pikët
   0
 • 21

  Golden_Boy

  . From Askund.
  • Postime
   4,235
  • Rezultati i reagimit
   2,232
  • Pikët
   113
 • 17

  God'o

  Anëtar i ri From Ireland
  • Postime
   173
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 17

  ABORDAZH

  into the wild From kuturu
  • Postime
   1,510
  • Rezultati i reagimit
   26
  • Pikët
   48
 • 16

  WALCHIRIA

  Best Of Me
  • Postime
   4,174
  • Rezultati i reagimit
   4,178
  • Pikët
   113
 • 15

  Dori

  Anëtar i ri From Tirane
  • Postime
   433
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 15

  Viking

  ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝ From *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
  • Postime
   19,285
  • Rezultati i reagimit
   9,457
  • Pikët
   113
 • 13

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   14,339
  • Rezultati i reagimit
   12,292
  • Pikët
   113
 • 12

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   49,045
  • Rezultati i reagimit
   20,801
  • Pikët
   113
 • 12

  *ARiel*

  Tip i qetë From Planet earth
  • Postime
   9,280
  • Rezultati i reagimit
   6,963
  • Pikët
   113
 • 9

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   68,621
  • Rezultati i reagimit
   28,407
  • Pikët
   113
 • 8

  Angel`BoY

  Atje ku ti nuk je :) From Tirane
  • Postime
   169
  • Rezultati i reagimit
   4
  • Pikët
   0
 • 7

  Leaf

  Super Moderator
  • Postime
   17,253
  • Rezultati i reagimit
   6,847
  • Pikët
   113
 • Top