• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vazhdoni kengen

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Vazhdoni kengen

Ndihem i vetmuar kur jemi te dy.
Ku do gjejm nje tjeter te behemi tre.
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
39,413
Pikët
113
Përgjigje e: Vazhdoni kengen

Te tre te dashuruar, rrugeve ne qytet
Krevati i madh, nuk eshte problem
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
68,621
Pikët
113
Përgjigje e: Vazhdoni kengen

Futja p*rdhës gri sallat
Sa të kaloj dhe kjo nat.
 

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
31,840
Pikët
113
Përgjigje e: Vazhdoni kengen

u dhite tu kendu. shqip i qujm bejte
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
68,621
Pikët
113
Përgjigje e: Vazhdoni kengen

O Drague o reqos*
Ik na bëj pilaf me kos. :p
 

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
31,840
Pikët
113
Përgjigje e: Vazhdoni kengen

kercen prifti ne hava...qysh e mon papa?
 

lind

☆☆☆
Anëtar
Feb 6, 2013
Postime
1,684
Pikët
0
Përgjigje e: Vazhdoni kengen

Ne hava te ngrej une ty
Nuk po shifja me me sy :p
 
Top