• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 3

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   50,397
  • Rezultati i reagimit
   1,933
  • Pikët
   113
 • 3

  Onyx

  Unpredictable
  • Postime
   5,744
  • Rezultati i reagimit
   515
  • Pikët
   113
 • 2

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,368
  • Rezultati i reagimit
   1,743
  • Pikët
   113
 • 2

  AAO

  Against All Odds
  • Postime
   5,215
  • Rezultati i reagimit
   431
  • Pikët
   83
 • 2

  Sopoti

  V.I.P
  • Postime
   11,127
  • Rezultati i reagimit
   156
  • Pikët
   63
 • 2

  par

  • Postime
   5,978
  • Rezultati i reagimit
   1,195
  • Pikët
   113
 • 1

  Rex

  gjitholog
  • Postime
   13,771
  • Rezultati i reagimit
   566
  • Pikët
   113
 • 1

  drague

  me pushime
  • Postime
   25,997
  • Rezultati i reagimit
   2,237
  • Pikët
   113
 • 1

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   54,777
  • Rezultati i reagimit
   6,416
  • Pikët
   113
 • 1

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,429
  • Rezultati i reagimit
   1,248
  • Pikët
   113
 • 1

  Damastion

  V.I.P
  • Postime
   2,208
  • Rezultati i reagimit
   44
  • Pikët
   48
 • 1

  Angelisa

  V.I.P
  • Postime
   17,630
  • Rezultati i reagimit
   1,344
  • Pikët
   113
 • 1

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   1,815
  • Rezultati i reagimit
   169
  • Pikët
   63
 • Top