• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vdjekja e Natalie Wood: Fatalitet apo vrasje

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktorja Natalie Wood vdiq e mbytur në ujë si pasojë e një fataliteti apo natën e vitit 1981 ajo qe viktimë e një vrasje?


Gati 30 vjet pas vdekjes tragjike të protgonistes së “West Side Story” dhe të “Rini i Djegur”, e motra Lana ka kërkuar rihapjen e hetimeve.

Natalie ishte rrëzuar gjatë një shëtitje, nga jahti ‘Splendour in Pacific’.

Para pak muajsh, njëri nga të pranishmit atë natë ka thyer heshtjen e mbajtur ndër vite, duke shkruar një libër që i jep forcë hipotezës së vrasjes.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top