• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vedat Ademi: Fansja ime më e çmendur, bashkëshortja

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Vedat Ademi, që me të kënduarin e tij “live” kënaq gjithë dëgjuesit, rrëfen në Bluetooth se bashkëshortja e tij është fansja më e cmendur që ka.


Gruaja ime vjen nga një familje muzikantësh, vjehrri është kompozitor, kunati është kitarist, pra lidhjet që ajo ka me muzikën i kanë rrënjët që në vogëlinë e saj.

Është një mbështetje shumë e madhe për mua, ka shkruar disa tekste të këngëve të mia dhe është fansja ime më e çmendur. Pëlqen gjithë këngët e mia, një ndër këngët më të pëlqyera të saj është kënga e ‘Top Festit’- tregon Vedati.

Këngëtari rrëfen se në verë të realizojë një tur koncertor në të gjitha trojet shqipfolëse për të promovuar albumin e tij të parë, të cilin tashmë e ka mbaruar…Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top