• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vera e Elvana Gjatës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ka lënë gjurmë me çdo këngë e klip të sajin… Të njëjtën gjë kërkon të bëjë edhe këtë verë.


Këngëtarja e suksesshme, Elvana Gjata, është në fazën përfundimtare të realizimit të klipit të saj më të ri.

Nën tingujt e të talentuarit, Flori Mumajesi, Elvana do të sjellë këtë vit një risi në tregun muzikor shqiptar.

Janë dy këngë të konceptuara si një e vetme dhe si për të mos mjaftuar vetëm kjo klipi është ndërtuar si një film me metrazh të shkurtër.

Klipi është xhiruar në hidrocentralin e Fierzës dhe skenat e tij janë shumë më shumë sesa thjesht fantastike.

Tani s’na mbetet gjë tjetër veçse të presim bumin e rradhës që edhe këtë herë do të mbajë emrin e Elvana Gjatës…Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top