• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vesa burrnesha seksi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, në fakt… pasi sa herë përmendet emri i saj mendja të shkon tek Kosova.


Fjala është për këngëtaren e suksesshme Vesa Luma, e cila ka festuar më shumë se kushdo tjetër në ditën e Pavarësisë së Kosovës, për t’i treguar dhe një herë të gjithëve notat e flakta të patriotizmit.

Madje, për t’iu afruar sa më mirë ngjyrave të kësaj feste, Vesa ka kërcyer plot qejf nën ritmet e daulles me qeleshen e bardhe mbi koke./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top