• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vesa Luma i kthehet jetës së natës në Prishtinë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Vesa Luma është rikthyer në vendin e saj pas një vere të ndeshur me koncerte.


Këngëtarja duket se për këtë sezon u ka dhënë fund koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore, të cilat ishin të shumta, dhe pas disa muajve të ngjeshura pritet të fillojnë aktivitetet e reja.

Por fillimisht ajo po relaksohet, pasi është rikthyer në Prishtinë e lodhur dhe e stresuar, pas koncerteve në bregdetin shqiptar, të cilën kohë e ka shfrytëzuar edhe për plazh.

Këngëtarja është shprehur e kënaqur nga ky ‘turne’ dhe aktualisht po çlodhet pranë familjes, por pa lënë anash edhe jetën e natës me shoqëri, para se të fokusohet për të sjellë në treg ndonjë material të ri muzikor.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top