• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vesa Luma ndjehet rehat si beqare

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Vesa Luma kohëve të fundit është shumë e përkushtuar për paraqitjen e saj në festivalin e radhës, ‘Kënga Magjike’, ndërsa për jetën private thotë se nuk e ka në plan të ‘rehatohet’.


“Momentalisht jam duke u përgatitur për paraqitjen time në festivalin ‘Kënga Magjike’.
Dua që paraqitja ime të jetë sa më dinjitoze.

Po merrem me çdo detaj të këngës dhe të paraqitjes”, ka thënë Vesa për Telegrafi.com

“Albumi i ardhshëm? Nuk jam duke menduar për album, por deri verën tjetër do shohim se çfarë do të ndodhë”, ka shtuar ajo.

Këngëtarja po ashtu ka treguar se është ende beqare dhe ndihet shumë mirë kështu.

“Ndihem shumë e kompletuar për momentin dhe kjo mendoj se është gjëja më e rëndësisshme sa i përket jetës private”, ka thënë më tej Vesa.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top