• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vesa Luma pak buzëkuq para se të dalë në skenë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Vesa Luma po përjeton padyshim një kulm të karrierës së saj. Këngë pas kënge, spote publicitare, koncerte dhe një harmoni të qëndrueshme me veten e saj.


Fotot që ju sjellim sot janë shkëputur nga një mbrëmje koncertore në Prishtinë, që ka dhënë pak ditë më parë këngëtarja Luma.

E pak çaste kur ajo do të merrte mikrofonin për të kënduar, ka nxjerrë një shkëlqyes buzësh për t’u dhënë pak më tepër ndriçim atyre, dhe pastaj menjëherë është ngjitur në skenë për të argëtuar publikun me zërin dhe këngët e saj.
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top