• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vesi juaj më i keq/Pika juaj e dobët

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Cfare keni inat ne vetvete....

looooooool ti hongsha nervat ty :p
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Cfare keni inat ne vetvete....

LoLiTa mos moj aman se jane te hidhura :p
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Cfare keni inat ne vetvete....

no one knows better than me :p
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Cfare keni inat ne vetvete....

nje shishe uje per momentin po pertoj te leviz se kam zene ngrohte
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Cfare keni inat ne vetvete....

Gjaknxetesin
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Cfare keni inat ne vetvete....

Jam pak kokfort esht ashtu si them un dhe pik, nganjeher sme pelqen kjo..
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Cfare keni inat ne vetvete....

Jam person qe dua ti bej te tjeret te lumtur edhe ndonjeher kjo rezulton te lendohem vet.
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Cfare keni inat ne vetvete....

qe shaj:p i hate this to myself po jam e mile ahahahah
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Cfare keni inat ne vetvete....

Qe spara shprehem :S jam shum tip i mbyllur :(
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Cfare keni inat ne vetvete....

qe nuk mbaj dot inat me njeri, kjo me neverit..
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Cfare keni inat ne vetvete....

nevrikosem shpejt dhe se kerkoj te permbahem..
 
Top