• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vesi juaj më i keq/Pika juaj e dobët

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cili eshte vesi juaj me i keq...?

merzitem shpejt!! me ngel hatri :) por pastaj me kalon .....
 

Fatjoni

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
34
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Cili eshte vesi juaj me i keq...?

Nuk fal kurr gjera te vogla qe i bejne per te me acaruar nervat kot ose kur me provokojne ne sens shakaje edhe me nervozojne :mad::mad: :p:p
 

SHKODRANJA-TR

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
6
Pikët
0
Vendndodhja
TIRANE
Përgjigje e: Cili eshte vesi juaj me i keq...?

O duhet te kem une se sben te drejte o sja vlen me fol me
 
Top