• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 33

  Beaute

  • Postime
   18,256
  • Rezultati i reagimit
   470
  • Pikët
   83
 • 12

  Just myself

  Anëtar i ri From Ne hapat e jetes ...
  • Postime
   934
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 10

  Oxi

  Anëtar i ri From usa
  • Postime
   276
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 10

  ODEON

  .
  • Postime
   6,282
  • Rezultati i reagimit
   78
  • Pikët
   0
 • 9

  PuffetiNa

  V.I.P
  • Postime
   14,105
  • Rezultati i reagimit
   5,060
  • Pikët
   113
 • 9

  shoku_tanku

  nje pyke midis jush,cun per s'prapi From ne vithen e peles se hazdisur
  • Postime
   35,023
  • Rezultati i reagimit
   19,195
  • Pikët
   113
 • 9

  Mistrece

  ...
  • Postime
   17,733
  • Rezultati i reagimit
   5,005
  • Pikët
   113
 • 8

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
  • Postime
   59,121
  • Rezultati i reagimit
   12,287
  • Pikët
   113
 • 8

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   39,528
  • Rezultati i reagimit
   9,502
  • Pikët
   113
 • 7

  Golden_Boy

  . From Askund.
  • Postime
   4,235
  • Rezultati i reagimit
   2,232
  • Pikët
   113
 • 7

  SmiLey

  Anëtar i ri From Negli occhi suoi! ♥ ♥
  • Postime
   1,274
  • Rezultati i reagimit
   9
  • Pikët
   0
 • 7

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   52,873
  • Rezultati i reagimit
   38,102
  • Pikët
   113
 • 7

  Xhebraili

  El Pistolero From Peja
  • Postime
   4,003
  • Rezultati i reagimit
   29
  • Pikët
   0
 • 6

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   49,987
  • Rezultati i reagimit
   27,329
  • Pikët
   113
 • 5

  Dori

  Anëtar i ri From Tirane
  • Postime
   433
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • Top