• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vetëm në Shqipëri...

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,288
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
... sheh police te puthen ne faqe dhe te japin duart shofereve qe ndalojne.

... festohen 3-4 pale festa fetare.

... semafori i kuq eshte thjesht nje sygjerim.
 

PuffetiNa

MbetiTeThemiNaIshteNjeher
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
12,097
Pikët
113
Përgjigje e: Vetem ne Shqiperi...

Kur te kap trafiku prej ke Zogu e deri ke i Ziu te duhet 3 ore ...:)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,548
Pikët
113
Përgjigje e: Vetem ne Shqiperi...

Lexohen gazeta.....
Idiote natyrisht
Mendimi im.
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 19, 2010
Postime
1,018
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Vetem ne Shqiperi...

vetem ne shqiperi te gjithe dine cfare ka ndodh tek shtepi e komshiut po askush di cfare ka ndodhur brenda shtepise se vet!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,548
Pikët
113
Përgjigje e: Vetem ne Shqiperi...

vetem ne shqiperi te gjithe dine cfare ka ndodh tek shtepi e komshiut po askush di cfare ka ndodhur brenda shtepise se vet!
Ngaqe vigjilente jemi..
Je okay,sorry!
Ne merremi me llafe,SHQIP!
 

PuffetiNa

MbetiTeThemiNaIshteNjeher
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
12,097
Pikët
113
Përgjigje e: Vetem ne Shqiperi...

thuhet LALI LALE ...:) Plako etj etj
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,544
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Vetem ne Shqiperi...

qe te gjithe hedhin plehra nga ballkoni ose duke ecur.. etj. bohhh poshte pallateve o zot o zot..
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
11,127
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Vetëm në Shqipëri...

Qe njerezit ne vend te ecin neper trotuare ecin ne mes te rruges
qe ti acaron nervat kur je me makine .....
 

Jolene

🌫
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,353
Pikët
113
Përgjigje e: Vetëm në Shqipëri...

Vetem ne shqiperi nuk ndjehem e huaj ``shqipe``
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
335
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Vetëm në Shqipëri...

Me merr malli per shqiperine:(:( me mungon shume, sado qe jam rritur larg po prap ndej mall per nejrzit e te afermit:(ska si ne shqiperi ecin njerzit neper turtuare kalojne afer nejri tjetrit, edhe je ne token tende qe flet shqip edhe qe ndjen ne zemer se i perket asaj toke qe ke lind aty :( ndjen qe me te verte je shqiptare edhe je krenare per kete:( ndjen qe po te vdesesh je e lumtur se ne fund te fundit je ne token e atdheut tend:( qe cdo cast kur te del gjumi edhe e mendon se je ne nje vend tjeter te huaj qan me lot me koken pas qe mendon vall a do vije nje dite te jetoj ne shqiperi???:(:( dua shume te jem, vetem ne shqiperi nuk ndihem e huaj :(:(
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
9,258
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Përgjigje e: Vetëm në Shqipëri...

Nuk ta kthejne kurre kusurin ne monedha metalike....
Shitesit, punonjes te administrates, agjensi udhetimi apo kembimi parashe,kamariere etj etj as qe u skuqet faqja per ta mbajtur ate pa te pyetur:p.
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,217
Pikët
83
Përgjigje e: Vetëm në Shqipëri...

Nuk ta kthejne kurre kusurin ne monedha metalike....
Shitesit, punonjes te administrates, agjensi udhetimi apo kembimi parashe,kamariere etj etj as qe u skuqet faqja per ta mbajtur ate pa te pyetur:p.
Dukesh si i huj ti pranaj ``fumato``
 

Khaleesi

V.I.P
Anëtar
May 5, 2014
Postime
6,794
Pikët
113
Përgjigje e: Vetëm në Shqipëri...

Stop sign: ule nje cik shpejtesin. Cik fare. Po deshe.

Stop sign ne shumicen e botes (se ka dhe vende te tjera si shqipria): full stop.
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,657
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Vetëm në Shqipëri...

vendosin tabela 20km/ore... :D e ku ka me makina qe sa te ndizen te mos ecin nen 20km ne ore?
 
Top