• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vetem shoke apo...........??

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Te gjithe kemi shoke dhe shoqe. Shpesh nje vajze ka shoqeri te ngushte me nje djale dhe anasjelltas dhe flasin hapur per cdo gje!

Sa te ndergjegjshem jemi ne ne kte shoqeri mes dy gjinive te kunderta?
A eshte e vertet se nje djale dhe nje vajze mund te mbajne shoqeri te ngushte pa lindur ndjenja dashurie midis tyre?

Jepni mendimet tuaja!
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Vetem shoke apo...........??

Nuk besoj se ka nje shoqeri te tille.Diku dhe dikure del, qe ne fshehtesi jene edhe ndjenja te tjera.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Vetem shoke apo...........??

Kurse un mendoj qe po jo per gjo po me ka ndodhur qe ta krijoj dicka te tille e jam e kenaqur deri tani :)
 

Jolene

🪢
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,135
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Vetem shoke apo...........??

Kjo teme me ngjason me nje teme tjeter te hapur kohe me pare!!

Erm... e kam thene edhe e perseris, per mua si Rox ose si .... deri tani nuk me ka ndodhur te kem shoqeri me dike te NGUSHTE dmth te flasim per cdo gje, ne realitet jo.
Ktu kam shoke qe flas per gjera te ndryshme, po jo deri ne ate pike qe ndoshta kerkoj un.
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Vetem shoke apo...........??

Mendoj se ekziston!...Prandaj edhe shoqëria ndahet ne shokë te ngushtë, shokë me te cilët mund te pijme një birre bashke, shokë me interes, shoke pune, shoke apo shoqe per halle te catuara, miq apo mikesha, etj. Pra ka shokë e shokë, ka shoqe e shoqe. Ashtu siç ka nivele te shoqerise mashkull-mashkull apo femër-femër, ka edhe nivele te shoqerise femër-mashkull... Pastaj të kesh frikë nga shoqëria e seksit te kundert do të thotë qe te mungon siguria...;)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,916
Pikët
113
Përgjigje e: Vetem shoke apo...........??

Mendoj se ekziston!...Prandaj edhe shoqëria ndahet ne shokë te ngushtë, shokë me te cilët mund te pijme një birre bashke, shokë me interes, shoke pune, shoke apo shoqe per halle te catuara, miq apo mikesha, etj. Pra ka shokë e shokë, ka shoqe e shoqe. Ashtu siç ka nivele te shoqerise mashkull-mashkull apo femër-femër, ka edhe nivele te shoqerise femër-mashkull... Pastaj të kesh frikë nga shoqëria e seksit te kundert do të thotë qe te mungon siguria...;)
Absolutisht ke te drejte!
Nuk kam cfar te shtoj tjeter-shok-
Por disa nisen gjithmone vetem nga nje kendveshtrim....
klm
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Vetem shoke apo...........??

Mua mbase nga natyra qe kam..se vij si tip cuni ne menyre kategorike e pa u mendu hic mund te them qe gjithmon me ka hec muhabeti me Meshkuj me shume se me femra ...

Aq me shum tani ketu ne qytetin ku jam femrat jan si meshkujlol dmth cik natyra ime,cik ambienti ..si Real si Virtuel ti perfshij te gjitha bashke ..mendoj se ekziston vertet nje Shoqeri e sinqerte dhe pse jo me shum se sa me nje femer :)
 

Oxi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
276
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Përgjigje e: Vetem shoke apo...........??

kan then qe hasmi te vret e shoku ta fut :)
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Vetem shoke apo...........??

Te kesh nje Shoqe ( ne rastin tim esht shoqe ) do ishte shum dicka e bukur. Do ishte nje ndjenj e perkryer. Dhe mbi te gjitha dua ta ruaj vec si shoqe. Ndodh dicka nqs un me shoqen time me shkojn mendimet dhe po kshu ndjenjat pse jo mund te njihem dhe me gjat. Nuk shkon sic duhet kjo mardhenie. Kur nis lidhja cdo gje ndryshon esht tamam si engjell ne fillim e me von behet djalli vet ! Mendimi im i vetem esht te kesh vec nje shoqeri te ngroht dhe per nje lidhje ka shum kohe sepse jeta esht e gjat dhe njeriu ka me teper te shoqerohet se sa te ndrydhet ne nje lidhje dhe pse ajo lidhje mund te jet shum e bukur apo e lumtur. Njeriu ka nevoj per dashurin e plot dhe per ate qe quhet ndjenje e te qenurit i lumtur
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Vetem shoke apo...........??

Nje dite takova njeren dhe po tregonte qe kishte nje shokun e vet homo dhe e kishte shume shok, biles edhe mund te dilte edhe lakuriq para tije, edhe mund te flinin bashke dhe kurr nuk kishte gje tjeter mes tyresh vecse shoqeris se paster.
:D
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Vetem shoke apo...........??

shoke kam plot dhe jane shoke te mire me te cilet kaloj shume kohe, por me cdonjerin nga keto shoke une mbaj nje kufi imagjinar qe nuk shkelet dhe kjo na ben te jemi shoke te mire..
nje shok te cilin do e quaja shok te ngushte me te cilin do te ndaja gjithcka qe me kupton dhe me pranon per cfare jam nuk e kam per nje arsye, sepse nje shok te tille une detyrymisht dhe do e dashuroja,
nese nje shok eshte i tille dmth perfekt atehere ne nga partneri cfare kerkojme me shume???
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Vetem shoke apo...........??

nese nje shok eshte i tille dmth perfekt atehere ne nga partneri cfare kerkojme me shume???


Te jete dhe shoqe, te beje punet e shpis. :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Vetem shoke apo...........??

...edhe opozitare por vellezer :p
 
Top