• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Victoria Beckham është rrumbullakosur

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kohet e fundit e kishim parë shumë të dobët, kockë e lëkurë, por po të shohësh një seri fotosh të publikuara tani Victoria Beckham është rrumbullakosur disi.


Nuk dihet nëse është shëndet real apo meritë e Photoshop, megjithatë gruaja seksi e futbollistit David duket më tërheqëse dhe e këndshme.

Vic asnjëherë nuk shfaqet vulgare, gjithnjë ruan një pamje serioze dhe të ftohtë, por nuk mbetet pa armët e saj të sensualitetit.

Gruaja e David shquhet për pamjen super strikte. Ajo kurrë nuk i ka flokët e çrregullt, gjithnjë ka një look trendy dhe në modë dhe është konsideruar një ikonë për koleget e saj.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top